NORM TEKNİK
Ana Sayfa   |   Site Haritası  |   İletişim
Hakkımızda Hizmetler Sistemler Referanslar Kalite Belgeleri Şartname ve Teknik Bilgiler   İnsan Kaynakları  
 
 
Yangın Korunum Sistemleri
 
Sistemler - Kuru Kimyasal Söndürme Sistemleri
 

Kidde IND Kuru Kimyasal Sistem, tehlikeli sıvı ya da riskli madde içeren herhangi bir endüstriyel üretim süreci ya da makine için en iyi seçenektir.
Kidde IND Sisteminin iki temel konfigürasyonu vardır: bölgesel uygulama sistemi olarak ya da genel basma uygulama sistemi olarak. Bölgesel uygulama sistemi belirli  parça ekipmanı korumak için tasarlanmıştır. Toplam baskın sistemi ise kapalı odaların ya da alanların korunması için tavsiye edilir. Konfigürasyonlara ek olarak Kidde IND Sistemi ayrıca uygulanmak üzere ideal olacak bir sistemin yaratılması için algılama ve kontrol seçenekleri sunar. Kidde Dağıtıcınız, uygulamanız için size doğru sistemin ve doğru yaklaşımın tasarlanabilmesinde yardım edebilir.

 
 

Kidde IND Sistem Özellikleri :
• Ekonomik — ön mühendisliği yapılmış konsept, donanım ve kurulum masraflarını azaltarak uygun maliyetli yangın koruması sağlar
• Tasarım esnekliği — tesisiniz ve endüstriyel uygulamanızın gerekliliklerini karşılamak için sistem konfigürasyonunu ve bileşenlerini belirtir
• Düzenleyici uyum — Kidde IND Sisteminin kuruluşu tesisinizin güvenlik, yerel ve genel yasal standartlar ile uyumlu olmasını garantiler.
• Güvenilir, kanıtlanmış koruma — Kidde tarafından araştırılan, tasarlanan, üretilen ve kurulan dünyanın lider sistem çözümlerinden IND Sistemleri endüstriyel dünyada dünyanın her noktasında bulunabilir.
• Taşınabilir takviye — her zaman erişim alanınızda olan Kidde taşınabilir yangın söndürücü hattı, yangına karşı ilk savunma hattınızdır.

Kullanım Yerleri :
Boya Depoları, boya kabinleri, kazan daireleri, benzin istasyonları.

 
© NORM TEKNİK Malzeme Ticaret İnşaat San. A.Ş.