DÜNYA NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİ PARİS,2018

DÜNYA NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİ PARİS,2018

Nükleer endüstrinin dünya çapında nabzının tutulduğu iki yılda bir düzenlenen Dünya Nükleer Santraller Zirvesi,Paris  26-28 Haziran 2018 tarihleri arasında Paris-Nord Villepinte Parc d'Expositions et Centre de Conventions`da gerçekleşti.

Türkiye ekonomisine ivme kazandıracak olan Nükleer Santraller Projelerine ağırlık verebilme hedefi ve endüstride yer alan birçok firma temsilcisi ile son teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilmek adına Norm Teknik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sn. İsmail Turanlı, bu yıl 3.sü düzenlenen Dünya Nükleer Santraller Zirvesi Paris,2018 etkinliğini ziyaret etti.

Sn. Turanlı ziyareti sırasında nükleer endüstriye yön veren birçok yatırımcı ile bir araya gelerek sektördeki teknolojik gelişmelere sıcak temas yaparken, ülkemizde gerçekleştirilecek olan Akkuyu ve Sinop Nükleer Santral Projeleri kapsamında Türkiye pazarını değerlendirirken ticari iş ilişkileri kapsamında da önemli temaslarda bulundu.
Norm Teknik A.Ş., yangın korunum sistemleri alanındaki 21 yıllık sektör tecrübesiyle; diğer sektörlere sağlayacağı dinamizm ve istihdam imkanının yanı sıra ülke sanayisine katma değer sağlayacak olan nükleer santral projelerine ağırlık vererek ülkemize katkı sağlamaya devam edecek.
 
 
 
 

© 2019 - NORM TEKNİK A.Ş. - GİZLİLİK VE GÜVENLİK