Tüyak 2019 Yangın ve Güvenlik Sempozyum ve Sergisi

NORM TEKNİK A.Ş.`NİN SPONSOR OLDUĞU
TÜYAK 2019 ULUSLARARASI
YANGIN VE GÜVENLİK SEMPOZYUM VE SERGİSİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI
 

“Bilgiyi paylaşın” yaklaşımı ile ülkemizdeki “yangın güvenliği” bilincini arttırmayı hedefleyen Norm Teknik A.Ş., sempozyum katılımlarına bir yenisini daha ekleyerek Tüyak 2019 Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyum ve Sergisi`nde yer aldı.

Norm Teknik A.Ş.`nin ana sponsor olarak yer aldığı, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı`nda 4-5 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenen sempozyumun ilk günü Norm Teknik A.Ş. Mühendislik Departmanı – Makine Mühendisi Okan Erdem “AS/RS Otomatik Depolarda Sprinkler Sistemi” konulu sunumu ile,
sempozyumun son gününde ise Norm Teknik A.Ş. Mühendislik Departmanı – Makine Mühendisi Ali Can Uzun “Endüstriyel Tesislerde Karbondioksit (CO2) Gazlı Söndürme Sistemi Uygulamaları ve Alınması Gereken Önlemler” konulu sunumuyla yer almıştır.

Birçok konunun ele alındığı sempozyumda ilk panel oturumuna başkanlık yapan Norm Teknik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Turanlı “F Gaz Regülasyonu ve Alternatif Gazların Kullanımı” ana başlığı altında “Yüksek Basınçlı Su Sisi Söndürme Sistemi” konulu sunumunu tüm katılımcılarla paylaşmıştır.

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı`nda gerçekleştirilen organizasyona çok sayıda proje, taahhüt firmalarının yanı sıra kontrolörler, satış firmaları ile bakanlık ve kamu kurumları üst düzey yöneticileri de katılım sağlamıştır.

Yoğun ziyaretçi ilgisinin olduğu yeni konsept stantlarında tüm ziyaretçilerini ağırlayan Norm Teknik A.Ş.,  sulu söndürme sistemleri, gazlı söndürme sistemleri, yangın dolapları gibi çeşitli ürün ve hizmet gamıyla sektördeki gelişmeleri katılımcılara aktarmaya çaba göstermiş ve Tüyak 2019 Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyum ve Sergisi`ni başarıyla tamamlamıştır.

? 2022 - Yangın Söndürme Sistemleri - Norm Teknik A.Ş. - G?ZL?L?K VE G?VENL?K

Mouse MouseScrole

rolex deepsea discontinued 2017 cartier must 21 mens watch swiss mido replica tag heuer aquaracer calibre 5 blue omega bracelet speedmaster fake watches breitling barnato 42 rolex bubbleback replica uk replica watches hublot skeleton tourbillon cartier watch 925 argent plaque g20m price replica watches uk omega deville co-axial chronometer price in india tag grand carrera replica uk replica watches