ULUSLARARASI NÜKLEER SANTRALLER VII. ZİRVESİ & III.FUARI

NORM TEKNİK A.Ş. ULUSLARARASI NÜKLEER SANTRALLER
VII.ZİRVESİ & III.FUARI`NDA
Türkiye, Afrika ve Ortadoğu`nun en kapsamlı nükleer etkinliği olan Uluslararası Nükleer Santraller VII. Zirvesi & III. Fuarı 4-5 Mart 2020 tarihleri arasında Pullman İstanbul Hotel & Convetion Center`da gerçekleşti.

Türkiye pazarında Nükleer endüstrinin nabzını yakından takip edebilmek adına fuar katılımını gerçekleştiren Norm Teknik A.Ş., Fransa, Almanya, Rusya başta olmak üzere nükleer endüstriye yön veren birçok firma temsilcisi ile bir araya gelerek; son trendleri, projeleri ve nükleer sanayideki gelişmeleri yakından takip edebilme fırsatı yakalamıştır.

Önemli iş ilişkilerinin kurulmasına olanak sağlayan platformda Norm Teknik A.Ş.;nükleer endüstriye yakından temas ederken aynı zamanda da ülke ekonomisi üzerinde sürdürülebilir enerji altyapısının oluşmasına katkı sağlayabilecek nükleer santral projeleri ile ilgili yatırım faaliyetlerinde bulabilme fırsatı elde ederek fuarı başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

? 2022 - Yangın Söndürme Sistemleri - Norm Teknik A.Ş. - G?ZL?L?K VE G?VENL?K

Mouse MouseScrole

rolex deepsea discontinued 2017 cartier must 21 mens watch swiss mido replica tag heuer aquaracer calibre 5 blue omega bracelet speedmaster fake watches breitling barnato 42 rolex bubbleback replica uk replica watches hublot skeleton tourbillon cartier watch 925 argent plaque g20m price replica watches uk omega deville co-axial chronometer price in india tag grand carrera replica uk replica watches