İTÜ 2. İş Sağlığı ve Güvenliği Günleri

İTÜ 2. İş Sağlığı ve Güvenliği Günleri

NORM TEKNİK A.Ş.'NİN SPONSOR OLDUĞU İTÜ 2. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GÜNLERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

"Bilgiyi paylaşın" ideolojisi ve eğitim seminerlerine verdiği önem ile sektörde başarılı projelerin tercihi olmaya devam eden Norm Teknik A.Ş., seminer programlarına bir yenisini daha ekledi. Norm Teknik A.Ş.'nin sponsor olarak yer aldığı, İstanbul Teknik Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi tarafından organize edilen 2. İş Sağlığı ve Güvenliği Günleri'nde, Satış ve Mühendislik Departmanı Ekip Lideri Serkan Ceylan "Yangınla Mücadelede Sprinkler Sistemleri, Can ve Mal Güvenliği" konulu bir sunum gerçekleştirdi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Kampüsünde gerçekleştirilen organizasyonda projeciler, taahhütçüler, kontrolörler, satış firmalarının yanı sıra bakanlık ve kamu kurumları üst düzey yöneticileri de yer aldı. Sunumunda özellikle "bina tehlike sınıflarının belirlenmesinin sprinkler sistem tasarımlarında etkili bir basamak" olduğuna vurgu yapan Ceylan, Sprinkler Tipleri ve Yerleşim Kuralları, Sismik Askılama, Yangın Pompa Kapasitesinin ve Su Deposu Kapasitesinin Belirlenmesi gibi birçok konu başlığını ele aldı. Sistem tasarım, standardlara uygun ürün tedariği, devreye alma, test ve bakım hizmetlerinin eksiz tamamlanmasının sürdürülebilir sistemlerin kurulumunda etkili olduğuna da dikkat çeken Ceylan, Norm Teknik A.Ş. olarak, "markadan bağımsız bilgi paylaşımını önemsiyoruz ve aynı toprakları paylaştığımız her bir bireyin bir diğeri için sorumlulukları olduğuna inanıyoruz, bu doğrultu da uzman olduğumuz alan dahilinde tüm profesyonelleri ve meslektaşlarımızı bilgilendirme isteği içerisindeyiz." diyerek yangın sektöründeki bilgi paylaşımının arttırılmasına da vurgu yaptı. İTÜ İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi iş birliği ile gerçekleştirilen 2. İş Sağlığı ve Güvenliği Günleri'nde yer almaktan dolayı mutlu olduğunu da sözlerine ekleyen Ceylan, daha sonra katılımcıların sorularını yanıtlayarak sunumunu tamamladı.

? 2022 - Yangın Söndürme Sistemleri - Norm Teknik A.Ş. - G?ZL?L?K VE G?VENL?K

Mouse MouseScrole

rolex deepsea discontinued 2017 cartier must 21 mens watch swiss mido replica tag heuer aquaracer calibre 5 blue omega bracelet speedmaster fake watches breitling barnato 42 rolex bubbleback replica uk replica watches hublot skeleton tourbillon cartier watch 925 argent plaque g20m price replica watches uk omega deville co-axial chronometer price in india tag grand carrera replica uk replica watches