ISK-SODEX 2018 FUARI

ISK-SODEX 2018 FUARI

NORM TEKNİK A.Ş. ISK-SODEX 2018 FUARINI BAŞARIYLA TAMAMLADI

Sektörün nabzını yakından takip etmek isteyen tüm katılımcıların beklediği ISK-SODEX 2018 fuarı 7-10 Şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi`nde gerçekleşti. Fuara yeni konseptiyle katılan Norm Teknik A.Ş., yoğun ziyaretçi ilgisinin ortaya konulduğu firma olmalarını “özenle yapılan her iş hizmet kalitemizi arttırırken bizlere de ziyaretçilerimizle bir araya gelme şansı sunuyor” diyerek ifade ederken, fuar süresince gerçekleştirilen röportajlar ve söyleşilerle de “yangın güvenliği” başlığı altında günümüz Türkiye`sini ve sektörü değerlendirdi. Uluslararası katılımcıların da yoğun ilgi gösterdiği fuarda; Norm Teknik A.Ş. “tüm ziyaretçilerini ağırlayarak ürün ve hizmet yelpazesindeki gelişmeleri aktarmaya çaba gösterdi. Yapılan görüşme sonrası analizlerde özellikle otomasyon konusunda PLC üretimlerinin ve Gazlı Söndürme Sistemlerinde I-Flow teknolojisinin öne çıktığını görmek yeniliklerin sektörce yakalandığına işaret ederken, son dönemde hızla devam eden yangın güvenliği konusundaki sempozyum, seminer ve fuar organizasyonlarının katkılarıyla da “yangın güvenliği” bilincinin arttığına dikkat çekildi.

Çeşitli ürün gamlarıyla başarılı bir fuarı daha tamamlayan Norm Teknik A.Ş., sektörü bir araya getiren fuarlar; günümüzü en iyi şekilde analiz edebilme, eksiklerimizi ve iyileştirmemiz gereken noktaları yorumlayabilme ve en önemlisi de üreticileri hizmet sunulan firmalar ile buluşturma imkanı sağladığı için çözüm süreçlerini hızlandırmada etkili ve güçlü bir platform olarak nitelendirmektedir.

Yüksek sayıda ziyaret alan stantlarında sulu söndürme sistemleri, gazlı söndürme sistemleri, yangın dolapları, yangın pompaları, yangın damperleri, bina ve otomasyon sisteminde hizmet vermeye başlayan yüzde yüz yerli sermaye ile hayata geçirilmiş yeni markaları ve yerli üretimi destekleyici yeni girişimleri ile ISK-SODEX 2018 fuarını tamamlayan Norm Teknik A.Ş., fuar katılımlarına yurtiçi ve yurtdışında da hız kesmeden devam edeceklerini belirtti.

© 2019 - NORM TEKNİK A.Ş. - GİZLİLİK VE GÜVENLİK