HAKKIMIZDA

"DOSTLUĞUN ORTAKLIĞA DÖNÜŞTÜĞÜ MARKA"

90'lı yılların başında Türkiye'de yeni yeni gündeme gelmeye başlayan "yangın korunum sistemleri" üzerine çeşitli çalışmalar yapan üç başarılı ve istekli mühendisin fikir ve güçlerini birleştirme kararı almasıyla başlıyor Norm Teknik A.Ş.'nin hikayesi...

Takvimler 1997 senesinin Haziran ayını gösterdiğinde küçük bir ofiste faaliyetlerine başlayan Norm Teknik A.Ş., bugün merkez binası ve üretim tesisi İstanbul'da olmak üzere Ankara'da yer alan branş ofisiyle Yangın Korunum Sistemleri alanında 200'e yakın profesyonel çalışan kadrosunu bünyesinde barındıran, Uluslararası ve yerel standartlar çerçevesinde benzerlikten uzak bir yaklaşım tarzı ile her projeye özgün çözümler üretmekte olan, üretirken de teknolojik değişimlerle sürekli yenilikçi bakış açısını koruyan bir firma statüsündedir.

Norm Teknik A.Ş. kurulduğu günden itibaren insanlara güvende hissetmenin garantisini sunabilmeyi amaçladığı için ilk olarak sistemlerden bir bütün yaratma hedefiyle, şuan da sunduğu; danışmanlık, projelendirme, malzeme temini, süpervizörlük, montaj ve devreye alma gibi her biri ayrı teknik detay içeren disiplinlerden bir bütün oluşturmuştur. En iyi hizmeti sunabilmek adına; bir yandan uluslararası saygınlığa sahip firmalarla partnerliklere evet derken; bir yandan da yangın dolapları ürettiği NORMEKS'i, tüm imalat süreçleri koordine edebilmek için Dilovası bölgesinde organizasyon yapısına eklediği KOCAELİ FABRİKA ve bina otomasyon sektörüne hizmet veren On Otomasyon'u kurarak adeta kendi kalesini inşa etmiştir.

23 yıllık sektör yolculuğuna sayısız başarılı proje sığdırmayı da başaran Norm Teknik A.Ş., yazılmayanı okumayı, yüksek standartlarda tasarım ve üretimi kapsayan sistemler kurmayı hedeflemekte ve her zaman: "Norm Teknik A.Ş.'den bir hizmet aldığınızda onun gerekli tüm yeterliliklere sahip olduğundan emin olabilirsiniz" diyebilmenin garantisini sunmaktadır.

? 2022 - Yangın Söndürme Sistemleri - Norm Teknik A.Ş. - G?ZL?L?K VE G?VENL?K

Mouse MouseScrole

rolex deepsea discontinued 2017 cartier must 21 mens watch swiss mido replica tag heuer aquaracer calibre 5 blue omega bracelet speedmaster fake watches breitling barnato 42 rolex bubbleback replica uk replica watches hublot skeleton tourbillon cartier watch 925 argent plaque g20m price replica watches uk omega deville co-axial chronometer price in india tag grand carrera replica uk replica watches