KURU KİMYASAL SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

CO2 Gazlı Söndürme Sistemleri

Kidde IND Kuru Kimyasal Sistem, tehlikeli sıvı ya da riskli madde içeren herhangi bir endüstriyel üretim süreci ya da makine için en iyi seçenektir.

Kidde IND Sisteminin iki temel konfigürasyonu vardır: bölgesel uygulama sistemi olarak ya da genel basma uygulama sistemi olarak. Bölgesel uygulama sistemi belirli parça ekipmanı korumak için tasarlanmıştır. Toplam baskın sistemi ise kapalı odaların ya da alanların korunması için tavsiye edilir.

Konfigürasyonlara ek olarak Kidde IND Sistemi ayrıca uygulanmak üzere ideal olacak bir sistemin yaratılması için algılama ve kontrol seçenekleri sunar. Kidde Dağıtıcınız, uygulamanız için size doğru sistemin ve doğru yaklaşımın tasarlanabilmesinde yardım edebilir.

Kidde IND Sistem Özellikleri :

  • Ekonomik - ön mühendisliği yapılmış konsept, donanım ve kurulum masraflarını azaltarak uygun maliyetli yangın koruması sağlar
  • Tasarım esnekliği - tesisiniz ve endüstriyel uygulamanızın gerekliliklerini karşılamak için sistem konfigürasyonunu ve bileşenlerini belirtir
  • Düzenleyici uyum - Kidde IND Sisteminin kuruluşu tesisinizin güvenlik, yerel ve genel yasal standartlar ile uyumlu olmasını garantiler.
  • Güvenilir, kanıtlanmış koruma - Kidde tarafından araştırılan, tasarlanan, üretilen ve kurulan dünyanın lider sistem çözümlerinden IND Sistemleri endüstriyel dünyada dünyanın her noktasında bulunabilir.
  • Taşınabilir takviye - her zaman erişim alanınızda olan Kidde taşınabilir yangın söndürücü hattı, yangına karşı ilk savunma hattınızdır.
 

KULLANIM YERLERİ

Boya Depoları, boya kabinleri, kazan daireleri, benzin istasyonları.ISO 9001 FM ULC UL 9001 NFPA

  • Kuru Kimyasal Söndürme Sistemleri
    pdf

Kidde Fewal

? 2022 - Yangın Söndürme Sistemleri - Norm Teknik A.Ş. - G?ZL?L?K VE G?VENL?K

Mouse MouseScrole

rolex deepsea discontinued 2017 cartier must 21 mens watch swiss mido replica tag heuer aquaracer calibre 5 blue omega bracelet speedmaster fake watches breitling barnato 42 rolex bubbleback replica uk replica watches hublot skeleton tourbillon cartier watch 925 argent plaque g20m price replica watches uk omega deville co-axial chronometer price in india tag grand carrera replica uk replica watches