Norm Teknik A.Ş., Tüyak 2021’de Yangın Ve Güvenlik Sektörüyle Bir Araya Geldi

Norm Teknik A.Ş., Tüyak 2021’de Yangın Ve Güvenlik Sektörüyle Bir Araya Geldi

Yangın Korunum Sistemleri konusunda sektör lideri olan ve ülkemizdeki “yangın güvenliği” bilincini arttırmayı hedefleyen Norm Teknik A.Ş., sempozyum katılımlarına bir yenisini daha ekleyerek Tüyak 2021 Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyum ve Sergisi`nde yerini aldı.

Norm Teknik A.Ş.`nin sponsor olarak yer aldığı, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı`nda 31 Mart – 2 Nisan 2022 tarihleri arasında düzenlenen sempozyumun ilk günü panel oturumuna başkanlık yapan Norm Teknik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sn. İsmail Turanlı “Yüksek Basınçlı Su Sisi Sisteminin Performans Tabanlı Yangın Söndürme Sistemlerindeki Rolü” konulu sunumunu tüm katılımcılarla paylaşmıştır.

Sempozyumun ikinci gününde ise Norm Teknik A.Ş. Mühendislik Departmanı – Makine Mühendisi Sn. Murat Taşdemir “Veri Merkezlerinde Yangın Söndürme Sistemi Tasarımı” konulu sunumuyla yer almıştır.

Yoğun ziyaretçi ilgisinin olduğu stantlarında tüm ziyaretçilerini ağırlayan Norm Teknik A.Ş.,  sulu söndürme sistemleri, gazlı söndürme sistemleri, yangın dolapları, yangın algılama sistemleri  gibi çeşitli ürün ve hizmet gamıyla sektördeki gelişmeleri katılımcılara aktarmış ve Tüyak 2021 Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyum ve Sergisi`ni başarıyla tamamlamıştır.