Yüksek Basınçlı Su Sisi Eğitim Semineri

Yüksek Basınçlı Su Sisi Eğitim Semineri

NORM TEKNİK A.Ş. “YÜKSEK BASINÇLI SU SİSİ SÖNDÜRME SİSTEMLERİ” KONULU SUNUMUYLA TÜYAK 2020 EĞİTİM SEMİNERLERİNDE YER ALDI
 
Seminer programlarına bir yenisini daha ekleyen Norm Teknik A.Ş., sponsorlarından biri olduğu Tüyak Eğitim Seminerleri kapsamında “Yüksek Basınçlı Su Sisi Söndürme Sistemi” konulu sunumu ile yer almıştır. Norm Teknik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyelerinden Sn. İsmail Turanlı`nın gerçekleştirdiği sunum ile Türkiye pazarında su sisi sistemi yakından değerlendirilirken Norm Teknik A.Ş.`nin distribütörü olduğu Danfoss Engineering`in yüksek basınçlı su sisi söndürme sistemlerine yönelik çözümlerinden ve uygulama prensiplerinden de bahsedilmiştir.

İstanbul Kozyatağı Hilton`da gerçekleştirilen seminer kapsamında yapılan sunumda yüksek basınçlı su sisi söndürme sistemlerinin insan bulunan mahallerde uygulanabileceğine vurgu yapan Sn. Turanlı, oturum başkanı ile gerçekleştirilen uygulama videosunu da davetlilerle paylaşarak sunumunu başarıyla tamamlamıştır.

“Bilgiyi Paylaşın” yaklaşımı ve eğitim seminerlerine verdiği önemle yangın sektörünün gelişmesine öncülük etmeye devam eden Norm Teknik A.Ş., sektör paydaşlarını bir araya getiren faaliyetlere destek olmaya devam ederek sektörün ihtiyacı olan yeni yaklaşımlara ışık tutmayı hedeflemektedir.