Hakkımızda

hakkimizda.jpg

90'lı yılların başında Türkiye'de yeni yeni gündeme gelmeye başlayan "yangın korunum sistemleri" üzerine çeşitli çalışmalar yapan üç başarılı ve istekli mühendisin fikir ve güçlerini birleştirme kararı almasıyla başlıyor Norm Teknik A.Ş.'nin hikayesi...

Takvimler 1997 senesinin Haziran ayını gösterdiğinde küçük bir ofiste faaliyetlerine başlayan Norm Teknik A.Ş., bugün merkez binası ve üretim tesisi İstanbul'da olmak üzere Ankara ve İzmir'de yer alan branş ofisleriyle Yangın Korunum Sistemleri alanında 200'e yakın profesyonel çalışan kadrosunu bünyesinde barındıran, Uluslararası ve yerel standartlar çerçevesinde benzerlikten uzak bir yaklaşım tarzı ile her projeye özgün çözümler üretmekte olan, üretirken de teknolojik değişimlerle sürekli yenilikçi bakış açısını koruyan bir firma statüsündedir.

Norm Teknik A.Ş. kurulduğu günden itibaren insanlara güvende hissetmenin garantisini sunabilmeyi amaçladığı için ilk olarak sistemlerden bir bütün yaratma hedefiyle, şu an da sunduğu; danışmanlık, projelendirme, malzeme temini, süpervizörlük, montaj ve devreye alma gibi her biri ayrı teknik detay içeren disiplinlerden bir bütün oluşturmuştur. En iyi hizmeti sunabilmek adına; bir yandan uluslararası saygınlığa sahip firmalarla partnerliklere evet derken; bir yandan da yangın dolapları ürettiği NORMEKS'i, tüm imalat süreçleri koordine
edebilmek için Dilovası bölgesinde organizasyon yapısına eklediği KOCAELİ FABRİKA ve bina otomasyon sektörüne hizmet veren On Otomasyon'u kurarak adeta kendi kalesini inşa etmiştir.

25 yıllık sektör yolculuğuna sayısız başarılı proje sığdırmayı da başaran Norm Teknik A.Ş., yazılmayanı okumayı, yüksek standartlarda tasarım ve üretimi kapsayan sistemler kurmayı hedeflemekte ve her zaman: "Norm Teknik A.Ş.'den bir hizmet aldığınızda onun gerekli tüm yeterliliklere sahip olduğundan emin olabilirsiniz" diyebilmenin garantisini sunmaktadır.