Kastamonu-Topluma Hizmet Projesi`Nin Sponsoru Norm Teknik A.Ş.

Kastamonu-Topluma Hizmet Projesi`Nin Sponsoru Norm Teknik A.Ş.

KASTAMONU-TOPLUMA HİZMET PROJESİ`NİN SPONSORU NORM TEKNİK A.Ş.

Norm Teknik A.Ş.`nin sponsor olduğu Özel Robert Amerikan Koleji`nin başlattığı Topluma Hizmet Projesi`nin 2020 yılı startı Kastamonu Ali Fuat Darende İlköğretim Okulu’nda 26 Ocak -1 Şubat tarihleri arasında verildi. Özel Robert Amerikan Koleji tarafından 2006 yılından beri Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliğinin 21. Maddesinin (ğ) bendi çerçevesinde yürütülen proje ile NORM TEKNİK A.Ş. olarak bugünün ışığı yarının umudu çocuklarımıza yardımcı olabilme fırsatı yaklarken, kurumsal kültürümüzün hedefleri doğrultusunda yürüttüğümüz “bilgiyi paylaşın” yaklaşımını gençlerimize yatırım yapmaya devam ederek sürdürüyoruz.
 
Bilinçli ve üretken nesillerin yetişmesine olanak sağlaması, sorumluluk sahibi bireylerin yetiştirilmesine destek amacıyla başlatılan proje sayesinde kolej öğrencilerini, ilkokul düzeyindeki öğrencilerle bir hafta boyunca buluşturmayı başarmış bulunmaktayız. Eğitim süresince IV. sınıf İngilizce müfredatının II. dönem konuları bitirilirken, tüm çocuklarımız müzik, resim ve tiyatro gibi sanatsal faaliyetleri de birlikte tamamlayarak beraber üretebilme deneyimine de erişmiştir.
 
Toplumumuzun ihtiyacı olan sorumluluk bilincine ışık tutmasını umut ettiğimiz ve sponsoru olduğumuz “Topluma Hizmet Projesi” ile Kastamonu`da tam 60 öğrencinin hayatlarına dokunmayı başardığımız içinde oldukça mutluyuz,
 
Biz Norm Teknik A.Ş. olarak hedeflerimiz doğrusunda kurumsal alt yapımıza entegre ettiğimiz her bir sosyal sorumluluk projesini destekleyerek ülkemize ve gençlerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz.